Bing Weather

Bing Weather

Sprawdź prognozę pogody z oficjalną aplikacją od Microsoft

Bing Weather to oficjalna aplikacja pogodowa Microsoft na telefony z systemem Windows Phone. Wyświetla ona informacje na temat pogody w dowolnie wybranej przez Ciebie lokalizacji. Bing Weather powie Ci, jaka pogoda będzie w najbliższych godzinach i dniach. Dodatkowo możesz zapisywać ulubione lokalizacje i mieć do nich błyskawiczny dostęp. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Dobry design
  • Prognoza na cały tydzień
  • Mapy pogodowe
  • Wyszukiwanie lokalizacji

Wady

  • Niektóre funkcje nie są dostępne we wszystkich lokalizacjach
Więcej

Bardzo dobry
8

Bing Weather to oficjalna aplikacja pogodowa Microsoft na telefony z systemem Windows Phone. Wyświetla ona informacje na temat pogody w dowolnie wybranej przez Ciebie lokalizacji. Bing Weather powie Ci, jaka pogoda będzie w najbliższych godzinach i dniach. Dodatkowo możesz zapisywać ulubione lokalizacje i mieć do nich błyskawiczny dostęp.

Pogoda zawsze pod ręką

Dzisiejsze aplikacje pogodowe oferują szereg rozbudowanych informacji na temat zjawisk atmosferycznych. Dzięki temu pogoda prawie nigdy nas nie zaskoczy. Nie inaczej jest z Bing Weather. Aplikacja pozwala zobaczyć, jaka jest temperatura w dzień i w nocy, jaka jest siła wiatru, wilgotność, czy odczuwalne zimno. Poza tym, Bing Weather wyświetla prognozę na następne dni oraz pokazuje zmianę pogody z godziny na godzinę.

Jasno i czytelnie

Bing Weather na Windows Phone ma bardzo dobrze zaprojektowany interfejs, ułatwiający dostęp do najistotniejszych informacji. Bing Weather to również ciekawe animacje i dostęp do map.

Sprawdź, zanim wyjdziesz z domu

Jeżeli wybierasz się na wycieczkę lub po prostu musisz wyjść na zewnątrz, a nie wiesz, jak się ubrać, to Bing Weather może Ci w tym pomóc. Bez wątpienia warto mieć ją na swoim telefonie z Windows Phone.

Bing Weather

Download

Bing Weather